Hakkımızda

3a4721ec-f65a-453d-b5d8-fc6847cb10461965 yılında İstanbul’da doğdum.Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1989 yılında mezun oldum.1989-1991 yılları arasında Bitlis ili Mutki ilçesi Sağlık Grup Başkanı olarak çalıştım.1991yılından itibaren Balıkesir Devlet Hastanesinde görev yaptım.1999 yılında  Balıkesir İl Sağlık Müdür Yardımcısı oldum, Sağlık müdür Yardımcısı olarak, Yataklı Tedavi Kurumları ruhsatlandırmaları ve Kalite Çalışmalarında görev aldım.  2004 yılında da Balıkesir devlet Hastanesi’ne başhekim yardımcısı olarak atandım. 2008 yılından itibaren de  Sağlık bakanlığı Merkez teşkilatında, hıfzısıhha mektebi ve sağlık bilgi sistemleri genel müdürlüğü gibi bölümlerde çalıştım ,en son MHRS koordinatörü olarak görev yaptım ve 2014 yılında emekli oldum.

1999 yılında İşyeri Hekimi olarak çalıştığım Volkswagen bayii’nin Kalite Sistem Güvencecisi olarak VKS – Kalite Yönetimi kurma çalışmaları yaptım.2000 yılından itibaren Devlet Hastanesi Kalite Komisyonunda TS-EN ISO 9002 çalışmalarında görev aldım.2002 yılından itibaren Kalite Konseyi Üyesi ve Sağlık Bakanlığı Düzeyinde Kalite Temsilcisi oldum. Toplam Kalite Yönetimi ve Kalite Sistemleri konusunda eğitimler verdim. 2003 yılında European  Organization For Quality ‘nin   dört yıl süren eğitim ve denetim gereklerini  tamamlayarak , E.O.Q.  Quality Auditor ve Expert ( Kalite Denetçisi ve Uzmanı) ve  TSE Kalite Tetkik Görevlisi  unvanlarını aldım.

Balıkesir’de Devlet Hastanesi bünyesinde Kanser Erken Teşhis ve eğitim merkezinin kuruluşunda AB proje kapsamında çalıştım ,uygulayıcı sertifikalı hekim olarak görev aldım.

Sağlık Bakanlığının Yataklı Tedavi Kurumlarına yönelik, Toplam Kalite Yönetimi ,Sağlık Bakanlığı Kalite Kriterleri ve Akreditasyon konularında,  uygulama   ile  yönetmelik hazırlama gruplarında çalışmalara katıldım. Toplam Kalite Yönetimi ve Sağlıkta Akreditasyon  çalışmalarında  bakanlık adına danışmanlık yaptım,Sağlık Bakanlığı Performans Yönetimi ve kalite Geliştirme Daire başkanlığı adına çapraz il denetimlerine katıldım  ve Kalite Yönetim Sistemi Tetkiklerinde EA38 Kapsamında  denetçi ve kalite uzmanı olarak görev aldım.

Sağlık Bakanlığı Merkezi Hastane Randevu sisteminin 2010-2012 yılları boyunca kurucusu ve koordinatörü olarak , MHRSnin tüm işleyiş prosedürlerinde, kontrollerini ve uygulama safhalarını yönettim.

Bakanlıkta çalışırken Geleneksel ve Tamamlayıcı tıp alanlarında eğitimler almaya başladım. Emeklilikten itibaren ise  kurucusu olduğum ADEMER şirketinde; Holistik Tıp ve Sağlık alanındaki ; eğitim , danışmanlık ve kalite çalışmalarımı sürdürmekte ve İstanbul da adıma açtığım GETAT ünitesinde ulusal ve uluslararasındaki tamamlayıcı tıp yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyim.

 

çayyolu diş hekimi Ankara varis Paykwik Ankara dershane Biber hapı orjinal Orjinal lida Ankara rinoplasti Reductil